Весілля в Домінікані – це церемонія на Карибському морі, про яку складають легенди! Пристрасть, почуття, емоції та палке кохання – саме так говорять про Кариби!

Легка, ніжна, чуттєва весільна церемонія залишиться з Вами назавжди!.. шикарна весільна арка буде чекати на Вас на березі океану. Тільки уявіть, як ви, рука в руці, повільно прогулюєтесь  по білосніжному пісочку, вкритому пелюстками троянд.Звучить жива Карибська музика, відкривається шампанське – і ви кажете одне одному “ТАК” Саме таким має бути весілля мріії!!

Вартість церемоній від 900 $ У вартість включено: Транспорт від готелю до місця проведення церемонії і назад; Церемонія проходить на височини Кап-Кани на відкритій терасі з приголомшливим видом на море. Арка весільна (прикрашена квітами) Шампанське Кошик фруктів Романтична музика (на вибір туристів) Російськомовний реєстратор весіль Церемонія «Пісок єдності» Сертифікат весільної церемонії російською та іспанською мовами Квіти для нареченої і бутоньєрка для нареченого (букет обговорюється з нареченою до церемонії) Весільна церемонія включає професійну фотосесію на 150 фотографій, з обробкою на СD диску Фотосесія проводиться на височині, а також на пляжі. Додатково оплачується: Міжнародний авіапереліт проживання Медична страховка; Всі особисті витрати; Інші послуги, незазначені в програмі.