Одне з найкрасивіших місць острова Кіпр, де згідно з легендою і народилася богиня Любові Афродіта – мис Каво Греко готовий стати місцем для Вашої символічної весілльної церемонії!
Прекрасні готелі Кіпру, сонячна погода практично в будь-який час року, привітність і гостинність місцевих жителів, а також багато інших чинників – складові частини популярності весілля на Кіпрі!
Наша команда залюбки допоможе Вам з організацією весільної церемонії на Кіпрі, візьме на себе весь тягар турбот, звільнить молодят від передвесільної метушні.
Ми запропонуємо для молодят першокласне обслуговування, що доповнить враження від золотих пляжів, кришталево чистої води і чаруючого зоряного неба!

вартість церемонії від 1215 Євро!
У вартість включено: Проведення Символічної церемонії на мисі Каво Греко або на місці народження Афродіти.
церемоніймейстер
Прикраса місця церемонії
шампанське
пам’ятний Сертифікат
Трансфер готель – місце церемонії – готель
фотосесія 4:00.

Додатково оплачується:

міжнародний авіапереліт;
проживання в готелі;
медична страховка;
особисті витрати.

ВАЖЛИВА ПРИМІТКА:
Виходячи з нових правил Муніципалітету Айя Напи на 2014 рік, для проведення символічної церемонії на території Мису «Каво Греко» та інших прибережних місць в Айя Напі, нам необхідно отримувати дозвіл і проводити оплату в розмірі 200,00 Євро. Якщо оплата не буде проведена і не буде отримано дозвіл на проведення символічної церемонії від Муніципалітету Айя Напи, молодята ризикують отримати штраф у розмірі 500,00 Євро. В інших містах і регіонах, ніяких змін не було.